اروپا

پردیس ویزا

برای مهاجرت به اروپا چه شرایطی باید داشته باشیم؟

برای مهاجرت به کشورهای اروپایی به قصد اقامت، روش ها و شرایط خاصی وجود دارد. که در ادامه به آن می پردازیم. جهت اخذ اقامت اروپا بستگی به شرایط سنی، تحصیلی و میزان دارایی تان بستگی دارد. و نکته دیگر این است که کدام کشور اروپایی به شرایط شما نزدیک تر است.

کشورهای اروپایی یکی از بهترین گزینه ها جهت متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل و اخذ اقامت در کشور مورد نظر را دارند است. جهت اخذ ویزای دانشجویی کشورهای اروپایی بهتر است مدرک لیسانس داشته باشید. که در حال حاضر کشورهایی مانند: سوئد، آلمان، نروژ و انگلستان جهت ادامه تحصیل مناسب تر هستند.

جهت اخذ ویزای کاری کشورهای اروپایی می بایست پیشنهاد کاری از کارفرمای کشور مورد نظر داشته باشید. یکی از پر طرفدارترین روش اقامتی در اروپا ویزای جستجوی کار است. که کشور آلمان این امکان را به متقاضیان جویای کار می دهد که به مدت شش ماه در این کشور حضور داشته و شغل مورد نظر را پیدا نمایند.

یکی دیگر از روش های مهاجرتی اروپا ویزای تمکن مالی است. که کشورهای پرتغال، اتریش، اسپانیا، فرانسه و یونان در اروپا پرطرفدارترین هستند. یکی دیگر از روشهای جدید در اخذ اقامت اروپا ویزای طلایی پرتغال است.

جهت بازدید از کشورهای اروپایی می توانید ویزای توریستی شینگن درخواست نمایید. متقاضیان با این نوع ویزا می توانند به اکثر کشورهای اروپایی سفر کنند. که در این روش متقاضی ابتدا باید وقت سفارت گرفته و سپس سایر مدارک خود را تکمیل و به سفارت ارائه نماید. وقت سفارت برای کشورهایی مانند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، اتریش، یونان، سوئد، بلژیک، لهستان و… برای دیدار از کشور انگلستان نیز باید ویزای توریستی انگلیس درخواست شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *