ویزای رایگان کانادا

پردیس ویزا

ویزای رایگان کانادا

در مورد امکان رایگان ویزای کانادا باید این نکته را خاطر نشان کرد که در مجموع هزینه های ویزاهای مختلف کانادا شامل هزینه های دولتی(سفارت) هزینه های انگشت نگاری و جمع آوری بیومتریک و هزینه های مشاوره یا حق الزحمه قراردادی(وکیل) می باشد. در نتیجه اخذ ویزای رایگان کانادا امکان پذیر نمی باشد به این دلیل که دولت کانادا و سفارت آن هزینه بررسی پرونده را قبل از بررسی دریافت می نماید. مگر طی شرایطی و برای ویزاهای خاصی مانند بشردوستانه این ویزاها به صورت رایگان انجام شود. در صورتی که می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، می توانید از خدمات وکیل یا مشاور استفاده نکنید ولی در این صورت امکان آزمون و خطا در امور اخذ ویزا را در نظر بگیرید و تا زمانی که اطلاعات را به صورت کامل جمع آوری نکرده اید اقدام به بازگشایی پرونده ننماید. جهت اطلاعات بیشتر از ویزای رایگان کانادا می توانید از خدمات مشاوره رایگان پردیس ویزا استفاده نمایید.

قیمت ویزای کانادا

مزایای مشاوره رایگان با متخصص ویزا

از مزایای مشاوره رایگان با متخصص ویزا این است که آن متخصص با استفاده از تجربه و دانش عملی می تواند مناسب ترین راه را جهت اقدام موفقیت آمیز ویزا به شما نشان داده و بعد از آن شما می توانید با خیال راحت تر برای ویزای خود و خانواده ی خود اقدام نمایید. پردیس ویزا به شما پیشنهاد می نماید که جهت برخورداری از مشاوره رایگان به هر متخصصی اعتماد نکنید ما آمادگی این را داریم که بهترین روش مهاجرتی و اخذ ویزا را در اختیار شما قرار دهیم و حتی برای جلوگیری از اتلاف هزینه ها و وقتتان با هزینه خیلی پایین تر از وکیل و دفاتر اخذ ویزا به شما مشاوره تخصصی داده و فرم ها و مدارک را که برای اداره مهاجرت آماده کرده اید بررسی و رفع اشکال نماید.

دانشجویان عزیزی که می خواهند جهت انتخاب بهترین رشته و ادامه تحصیل در کانادا پروسه اخذ ویزای خود را به تنهایی انجام دهند، می توانند از خدمات مشاوره رایگان پردیس ویزا استفاده نمایند. در انتها به شما متقاضیان عزیزی که قصد دارید شخصا برای اخذ ویزای خود اقدام بکنید، پیشنهاد می گردد با کارشناسان مجرب ما هماهنگ نمایید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

موسسه پردیس ویزا مفتخر است در طی سالها فعالیت خود به هزاران متقاضی مشاوره رایگان و خدمات اخذ ویزای رایگان کانادا را ارائه نموده است.

ویزای توریستی کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *