پیگیری ویزای استرالیا

پردیس ویزا

پیگیری ویزای استرالیا

جهت پیگیری ویزای استرالیا می بایست این نکته را در نظر داشته باشیم که در ابتدا مدت زمان اعلامی برای بررسی هر ویزا از داخل سایت مهاجرت به استرالیا چک نمایید. معمولا در مدت زمان اعلامی از طرف اداره مهاجرت استرالیا بهتر است که پرونده خود را پیگیری ننمایید به این دلیل که جواب روشنی از طرف اداره مهاجرت استرالیا یا سفارت دریافت نخواهید کرد و تنها چیزی که برای شما ارسال می شود یک ایمیل Auto Reply است که داخل آن نوشته شده که اگر قصد متقاضی از ارسال ایمیل پیگیری پرونده استرالیا است، جوابی نخواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در در خصوص نحوه پیگیری انواع ویزای استرالیا با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیگیری ویزای استرالیا

راه های پیگیری ویزای استرالیا

جهت پیگیری ویزای استرالیا بر اساس نوع ویزا راه های دیگری وجود دارد از جمله: در صورتیکه درخواست ویزای متقاضی توسط وکیل عضو MARA ثبت شده باشد، می توانید از وکیل تان درخواست نمایید تا اطلاعات پرونده را در immiaccount با شما به اشتراک بگذارد. البته ناگفته نماند که داخل اکانت شما مرحله کنونی پرونده نوشته شده که فاقد جزئیات خاصی می باشد. متقاضی باید جهت پیگیری ویزای استرالیا در ابتدا به بخش زمان تقریبی بررسی پرونده در داخل سایت اداره مهاجرت استرالیا رفته در صورتیکه مدت زمان استاندارد اعلامی بررسی پرونده بیشتر از حالت استاندارد شده باشد، بهتر است ایمیل پیگیری ارسال نماید.

در غیر این صورت توصیه نمی شود که پیگیری خاصی انجام شود. زیرا پیگیری بی موقع پرونده می تواند اثر منفی در درخواست متقاضی داشته باشد و همینطور پیگیری بیش از حد می تواند باعث افزایش ریسک رد درخواست متقاضی گردد. بنابراین توصیه می شود صبور باشید تا مدت زمان استاندارد اعلامی توسط اداره مهاجرت استرالیا طی شود.

در صورتیکه منتظر مشخص شدن افسر پرونده هستید، پیگیری ویزای این کشور فاقد نتیجه خواهد بود اما در صورتیکه افسر پرونده مشخص شده باشد و مدارک بیشتری جهت بررسی پرونده استرالیا درخواست کرده باشد و شما به موقع مدارک را ارائه داده باشید و با گذشت زمان زیادی پاسخی از افسر پرونده دریافت نکرده باشید، ارسال ایمیل پیگیری ویزای استرا‌لیا می تواند اثربخش باشد. اما همانطور که توصیه شد از پیگیری های مکرر خودداری شود.

راه های پیگیری ویزای استرالیا

سخن آخر

بعضا دیده شده متقاضیان ویزا به علت عدم آگاهی از محل ثبت پرونده خود اقدام به پیگیری ویزای استرالیای خود نموده اند که فاقد نتیجه بوده است. در نتیجه در ابتدا شما می بایست از محل بررسی پرونده خود اطمینان حاصل نمایید و مشخصات تماس بخش مربوطه را داشته باشید تا بتوانید پیگیری خود را ثبت نمایید. به عنوان مثال در برهه ای از زمان پرونده های ویزای دانشجویی استرالیا در سفارت استرالیا در تهران بررسی می شد که پس از مدتی محل بررسی پرونده های تحصیلی استرالیا به سفارت استرالیا در کشور اردن محوّل شد. بنابراین قبل از هر اقدام به پیگیری ویزای استرالیا با کارشناس مربوطه مشورت نمایید. تا علاوه بر مشخص شدن محل بررسی پرونده تان بتوانید ایمیل پیگیری مناسبی آماده و ارسال نمایید، زیرا ایمیل پیگیری ویزای استرالیا می بایست به صورت رسمی و با لحنی مناسب نوشته شود تا اثر منفی بر ویزای شما متقاضیان عزیز نداشته باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *