هزینه ویزای استرالیا

پردیس ویزا

هزینه ویزای استرالیا

هزینه ویزای استرالیا بسته به نوع ویزای درخواستی، متغیر است. در کل هزینه ها شامل هزینه های دولتی (هزینه های سفارت) و هزینه های حق الزحمه وکیل می باشد. درادامه به تفکیک هر ویزا، هزینه ها را شرح می دهیم. برای اطلاع از هزینه ویزای استرالیا می توانید با مشاوران ما در پردیس ویزا در ارتباط باشید.

هزینه ویزای استرالیا

هزینه ویزای تخصص استرالیا یا اسکیل ورکر استرالیا

ویزای تخصص استرالیا ویژه متقاضیانی است که سنشان کمتراز 45 سال است و دارای تحصیلات و تجارب کاری مرتبط با تحصیلات خود هستند در این دسته از ویزاها متقاضی می بایست سطح زبان انگلیسی خوبی داشته باشد و توانایی ارائه مدرک زبان معتبر مانند IELTS یا PTE را داشته باشد. در این روش متقاضی می بایست ابتدا مدارک خود را برای اداره ارزیابی مربوطه در استرالیا فرستاده تا مدارک وی معادل سازی با سطح مدارک استرالیا گردد.

این نوع ویزا به حالت اقامت دائم برای ویزاهای 189 و 190 صادر می شود که تفاوت این دو ویزا این است که در ویزای 190 دعوتنامه توسط ایالت مربوطه صادر می شود. که متقاضی باید مدت حداقل دو سال در آن ایالت زندگی نماید. اما ویزای 189 ویزای مستقل است به این صورت که دعوتنامه آن توسط دولت استرالیا صادر می شود. ویزای 491 از نوع ویزای مشروط استرالیاست که 5 ساله می باشد که در آن متقاضی باید حداقل 3 سال در مناطق کم جمعیت کشور استرالیا زندگی نماید.

هزینه ویزای تخصص استرالیا شامل موارد ذیل می باشد:

همینطور هزینه اقدام برای ویزای تخصص استرالیا برای متقاضی اصلی 4240 دلار استرالیا، هزینه همسر و افراد بالای 18 سال خانواده 2120 دلار استرالیا و برای فرزندان زیر 18 سال 1060 دلار استرالیا می باشد.

هزینه ویزای تخصص استرالیا

هزینه های اسسمنت استرالیا

اولین قدم جهت انجام پروسه مهاجرت تخصص استرالیا اخذ اسسمنت یا ارزیابی مدارک است. هدف از انجام اسسمنت این است که مدارک و سوابق کاری متقاضی با مدارک و سوابق فرد استرالیایی معادل سازی شود. بسته به نوع سازمان ارزیابی مدارک استرالیا، هزینه ها متفاوت است که در ادامه هزینه های اسسمنت سازمان های مختلف استرالیا را توضیح می دهیم:

سازمان مهندسین استرالیا یا EA هزینه ارزیابی CDR برای مهاجرت به استرالیا 795 دلار هزینه ارزیابی CDA و سوابق شغلی جهت مهاجرت به استرالیا 1155 دلار می باشد.

همینطور سازمان VETASSESS : هزینه اسسمنت مدارک جهت مهاجرت به استرالیا 880 دلار استرالیا می باشد.

سازمان TRA : هزینه اسسمنت برای مهاجرت به استرالیا 1000 دلار است.

انجمن ACS : هزینه اسسمنت جهت مهاجرت به استرالیا 500 دلار می باشد.

سازمان  IML: هزینه اسسمنت برای مهاجرت به استرالیا 500 دلار استرالیا می باشد.

و چنانچه درخواست بازبینی نتیجه ارزیابی را داشته باشید می بایست نسبت به نوع ویزا، مبالغی جداگانه پرداخت نمایید.

هزینه ویزای توریستی استرالیا یا ویزای 600 استرالیا

هزینه ویزای توریستی این کشور 150 دلار استرا‌لیا می باشد. اما جهت افرادی که برای ویزای سفر مکرر استرالیا اقدام می نمایند، 1120 دلار استرالیا باید پرداخت نمایند.

هزینه ویزای توریستی استرالیا

هزینه ویزای تحصیلی استرالیا یا ویزای500 استرالیا

هزینه ویزای تحصیلی استرالیا برای متقاضی اصلی 650 دلار استرالیا و برای همسر و فرزندان بالای 18 سال 485 دلار استرالیا و به ازای هر فرزند زیر 18 سال 160 دلار استرالیا می باشد.

ویزای دانشجویی استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا ویزای 188 استرالیا

هزینه ویزای 188 استرالیا 6270 دلار استرالیا برای متقاضی اصلی و 3135 دلار برای همسر و فرزندان بالای 18 سال و 1565 دلار استرالیا جهت فرزندان زیر 18 سال پرداخت می گردد. البته جهت افراد بالای 18 سال پرونده که مدرک زبان معادل آیلتس 4.5 ندارند، متقاضی اصلی 9800 دلار استرالیا و 4890 دلار بابت هزینه های کلاس زبان اجباری در استرالیا پرداخت می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در موسسه پردیس ویزا تماس بگیرید.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *