ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

پردیس ویزا

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

ویزای تضمینی شینگن جمله ای است که اگر متقاضی اخذ ویزای شینگن هستید باید زیاد شنیده باشید. کافی است که شما یک سرچ ساده داخل سایت های تبلیغاتی انجام دهید تا این موضوع کاملا برای شما روشن شود که این فقط یک شعار تبلیغاتی است و صرفا کسی که از این شعار استفاده می کند کلاهبردار نیست فقط می خواهد در باغ سبزی نشان دهد تا مشتری بیشتر به وی مراجعه نماید. در کل برای اینکه ویزای شینگن را دریافت کنید با اینکه تمامی مدارک، دقیق و به موقع ارسال شده باشد، فقط این افسر ویزاست که می تواند در نهایت تصمیم بگیرد که به شما ویزا بدهد یا خیر. برای آشنایی با ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت با ما همراه باشید.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

ویزای شینگن بدون پیش پرداخت

همینطور یرای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت هم نمی تواند درست باشد برای اینکه جهت اقدام ویزا، متقاضی باید یک سری پرداخت هایی داشته باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

هزینه اخذ وقت سفارت

همانطور که می دانید اولین مرحله اقدام ویزا، اخذ وقت سفارت کشور مورد درخواست در ویزای شینگن می باشد. که لازم است مدارک خود را ترجمه شده تحویل مسوول باجه ویزا دهید که ترجمه مدارک نیز هزینه دارد. برای اخذ وقت نیز معمولا شرکت های رابط سفارت مانند VFS ، CKJS و ویزامتریک جهت اینکه مطمئن شوند درخواست متقاضی از گرفتن وقت واقعی است، مبلغی را به عنوان ضمانت حضور در وقت مقرر می گیرند تا اقدام برای اخذ ویزا غیر واقعی نشود. مثلا شرکت ویزامتریک قبل از اقدام وقت، مبلغ 13 میلیون ریال به ازای هر نفر از متقاضی اخذ می نماید و در صورتیکه سر وقت حاضر شوید فرمی به شما می دهد که می توانید جهت عودت وجه شماره شبای خود را ثبت نمایید. در نتیجه پرداخت این هزینه میبایست انجام شود و هیچ شرکتی به جای مسافر این مبلغ را پرداخت نمی کند.

هزینه رزرو هتل و بیمه مسافرتی

یکی دیگر از هزینه هایی که متقاضی باید پرداخت کند هزینه ی واچر هتل و بیمه مسافرتی می باشد به این صورت که واچر هتل قابل استعلام و واقعی به تعداد شبهای حضور مسافر در حوزه شینگن باشد. در نتیجه باید هزینه هتل به صورت قطعی پرداخت شود زیرا اکثر سفارت های شینگن با هتل مربوطه تماس گرفته تا مطمئن شوند که هزینه هتل پرداخت شده. پس در نتیجه هزینه حداقل یک شب هتل در صورت کنسلی از مسافر کسر خواهد شد. این هم یک هزینه دیگر است که هیچ شرکت یا آژانسی تقبل نمی کند. هزینه بیمه مسافرتی هم که معمولا هزینه ناچیزی است و به تعداد روزهای حضور مسافر در کشورهای حوزه شینگن صادر می شود، لازم است پرداخت گردد.

هزینه ویزای شینگن

در روز سفارت نیز متقاضی باید هزینه بررسی ویزای شینگن را پرداخت نماید که مبلغ برای هر نفر بزرگسال 80 یورو، کودکان بین 6 تا 12 سال 40 یورو و زیر 6 سال نیز رایگان می باشد. این هزینه جدا از کارمزد شرکت رابط سفارت می باشد. بنابراین قبل از اقدام هزینه های فوق لازم است انجام شود. پس کار خود را به آژانس های معتبر واگذار نمایید تا هزینه و زمان شما از بین نرود. و خدایی نکرده منجر به رد درخواست ویزای شینگن نشود.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

دلایل رد درخواست یا ریجکتی ویزای شینگن

رد درخواست ویزا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. البته بعضی اوقات افسر ویزا به چند دلیل پرونده ای را رد یا ریجکت می کند و بعضی وقت ها حتی به یک دلیل. که در ادامه به دلایل رد درخواست یا ریجکتی ویزای شینگن اشاره می کنیم.

دلیل سفر

قانع نشدن افسر پرونده از دلیل سفر متقاضی یکی از رایج ترین دلایل، دلیل رد درخواست متقاضی است که معمولا به تنهایی یا با یک دلیل دیگر در نامه ریجکتی به آن اشاره می شود. در کل باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد شرایط  خوبی در کشور خود دارید. در نتیجه به کشور خود برمی گردید.

جعلی بودن مدارک

اگر افسر ویزا به صحت مدارک شک کند می تواند استعلام آنها را بگیرد. در صورتی که اثبات شود مدرکی به هدف گمراه کردن آنها داخل پرونده گذاشته شده است، افسر پرونده اقدام به رد درخواست متقاضی می کند و می تواند موضوع را از مراجع قانونی ایران پیگیری نماید. و همینطور متقاضی را در لیست سیاه ویزای شینگن قرار می دهد تا نتواند دفعه بعد اقدام نماید. بنابراین سعی کنید که قبل از اقدام شرایط خود را توسط یک متخصص ویزای شینگن بررسی نمایید و بعد اقدام کنید. در صورتی که شرکتی اقدام به اضافه کردن مدارک جعلی کند، سفارت شخص متقاضی را مقصر می داند.

عدم ارائه مدارک اقامتی معتبر

یکی از مهم ترین مدارک، تاییدیه اقامتگاه یا هتل متقاضی است. برای افرادی که دعوتنامه دارند نیازی به ارائه مدارک هتل نیست چون اقامتگاهشان مشخص است. ولی برای سایر افراد واچر هتل لازم است. باید بد‌انید که هتل باید تایید شد‌ه و پرداخت شد‌ه باشد. چون امکان دار‌‌د که با هتل تماس گر‌فته و رزرو را چک کنند. که اگر هتل تایید نکند دلیل ردی درخواستتان مشخص نبودن محل اقامت خواهد بود.

نا کافی بودن تمکن مالی

در صورتی که مدارک بانکی متقاضی کامل نباشد افسر می تواند درخواست ویزا را رد کند. نکته ایی که درباره گردش مالی باید رعایت شود این است که یکباره موجودی حساب خود را افزایش ندهید چون ممکن است باعث شک افسر به حساب سازی شود.

پاسپورت نا معتبر یا آسیب دیده

اگر می‌خواهید جهت ویزای شینگن اقدام نمایید، به تاریخ پاسپورتهای خود توجه کنید زیرا باید پاسپورت شما حداقل 3 ماه از تاریخ قصد ورودتان به کشور حوزه شینگن و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد، اعتبار داشته باشد. یا اگر پاسپورتتان مخدوش یا صفحه ای از آن پاره شده باشد و یا حتی جلد آن اسیب دیده باشد می تواند منجر به رد یا ریجکت شدن ویزای شینگن شما شود.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

دلایل کافی برای بازگشت به کشور خود

وضعیت متقاضی در ایران مورد بررسی قرار می گیرد تا انگیزه بازگشت به کشور خود محرز شود. مثلا  افراد مجرد زیر 30 سال ریسک بالاتری برای برنگشتن نسبت به افراد متاهل و یا مجردان بالای 30 سال دارند. مگر اینکه شغل یا شرایط خوبی در کشور خود داشته باشند. یا اگر کل اعضای یک خانواده برای ویزای شینگن اقدام نمایند ریسک بالاتری برای رد درخواستشان وجود دارد.

ویزای بلند مدت شینگن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اخذ ویزای شینگن با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *