بهترین آژانس برای ویزای شینگن

پردیس ویزا

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

جهت انتخاب بهترین آژانس برای ویزای شینگن ابتدا باید به چند نکته توجه کرد.

انتخاب آژانس معتبر

این روزها به علت بالا رفتن درخواست اخذ ویزای شینگن اروپا متاسفانه تعداد دفاتر فاقد مجوز و افرادی که بدون داشتن آگاهی کافی اقدام به مشاوره می نمایند زیاد شده. بطوری که کافیست در سایت های تبلیغاتی کلمه “ویزای شینگن” را سرچ کنید تا با انواع و اقسام مشاوران (به اصطلاح ویزا کار) که اکثرا دارای دفاتر غیر ثابت و فاقد مجوز هستند آشنا شوید. چه بسا که این افراد با هزینه ای کمتر از 500 هزار تومان! شرکتی با موضوع فعالیت گسترده و سرمایه ثبتی بالا مثلا میلیاردی ثبت نموده اند. متقاضی از همه جا بی خبر هم گول ظاهر آنها را خورد‌ه و اقدام به پرداخت مبالغ بالا به این افراد می کنند.

جالب است که اکثر آنها حتی اقدام به مدرک سازی جهت متقاضیان ویزای شینگن می نمایند و پول زیادی از متقاضی کلاه برداری می کنند. یک روز متقاضی به محل دفتر مراجعه می کند و با دفتری خالی و تعدادی شاکی روبه رو می شود. متقاضی می‌ماند و پول و زمان از دست رفته. کافیست سری به دادسراها بزنید تا نمونه های زیادی از این پرونده های کلاهبرداری را ببینید.

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

وقت سفارت ویزای شینگن

سایر نکات برای انتخاب آژانس معتبر

دقت داشته باشید که اکثر مدارک شما علی الخصوص پرینت های بانکی و سوابق کاری و رزرو هتل تان توسط سفارت کشورهای عضو شینگن قابل استعلام است. کافی است سفارت ها از جعلی بودن مدارک اطمینان حاصل کنند تا علاوه بر مشکلات قانونی در ایران برای همیشه از ورود به حوزه شینگن محروم شوید. در نتیجه بهتر است جهت انتخاب آژانس مناسب برای اقدام ویزای شینگن به دفاتر دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری مراجعه نموده و سوابق کاری آنها را نیز جویا شوید تا از کلاهبرداران در امان بمانید. البته همانطور که می دانید همه آژانس های مسافرتی هم در زمینه اخذ ویزای شینگن تخصص ندارند و ممکن است سهوا باعث رد درخواست ویزای شما شوند.

پردیس ویزا

پردیس ویزا با داشتن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ایران و داشتن مشاوران متخصص در زمینه اخذ ویزای شینگن یکی از بهترین آژانس ها برای اخذ ویزای شینگن است. در این مرکز علاوه بر ارائه نمونه ویزاهای اخذ شد‌ه برای متقاضیان دیگر، می توانید با خیال راحت کار اخذ ویزایتان را پیگیری نمایید.  در صورتی که شرایط اقدام ویزا را نداشته باشید و ریسک اقدام ویزای شینگن بالا باشد خیلی صادقانه به شما خواهیم گفت. کافی است از خدمات مشاوره رایگان پردیس ویزا استفاده کنید تا تفاوت را احساس کنید.

سابقه کاری آژانس

سابقه و تجربه آژانس در زمینه اخذ ویزای شینگن مهمترین چیزی است که بهتر است به آن توجه کنید. یعنی هرچه سابقه و تعداد ویزاهای اخذ شده شینگن در آن آژانس بیشتر باشد شما راحت تر می توانید به دانش فنی آن مجموعه اعتماد کنید. البته میزان سالهای فعالیت نشانگر توانمند بودن آن آژانس مسافرتی نمی باشد زیرا امکان دارد آن آژانس بیشتر در زمینه تورهای داخلی و یا خارجی کشورهایی مانند ترکیه و دبی کار کرده باشد. بنابراین تسلط مجموعه جهت راهنمایی درست متقاضی و پیشنهاد بهترین سفارت برای اقدام ویزا می تواند شانس متقاضی را برای دریافت ویزا بالا ببرد.

یکی دیگر از مواردی که مهم است، به روز بودن اخبار سفارتها جهت اخذ ویزای شینگن است. مثلا در برهه ای از زمان ممکن است یک سفارتی ظرفیت سالیانه صدور ویزایش تمام شده باشد در نتیجه فرستادن متقاضی از آن سفارت صرفه نظر از شرایطش می تواند منجر به رد درخواست ویزا شود. بنابراین در صورتیکه می خواهید برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید با مشاورین پردیس ویزا در ارتباط باشید.

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

مشاوره صحیح و صادقانه

برای اقدام ویزای شینگن و بررسی دقیق شرایط خود نیاز است. در ابتدا با متخصص ویزا در آژانس مورد نظر صحبت نمایید. سپس مطالب گفته‌شده را با آژانس های دیگر مقایسه نمایید. مشاور ویزای شما باید صداقت را در گفتار رعایت نماید. علی الخصوص آژانس های مسافرتی که دارای مجوز از سازمان گردشگری هستند موظف اند اطلاعات درست و به روز را در اختیار متقاضی قرار دهند.

به عنوان مثال در صورتیکه میزان تمکن مالی شما در بازه زمانی سه ماهه اخیر پایین تر از حد معقول باشد، سفارت های ایتالیا و یونان جهت اقدام مناسب نیستند. و همینطور اگر موجودی حساب شما یکباره افزایش پیدا کند این پول جزو تمکن مالی محسوب نمی شود. و به عنوان قرض یا وام تلقی می شود. در نتیجه مشاور اگر آگاهی لازم را در این موارد نداشته باشد، می تواند باعث هدر رفتن پول و زمان شما و در نتیجه رد ویزای شما گردد.

ویزای بلند مدت شینگن

جمع آوری مدارک و تکمیل صحیح فرم ها

یکی از عوامل دیگر در تعیین بهترین آژانس برای ویزای شینگن، میزان تسلط بر جمع آوری مدارک و دانش زبان کافی جهت تکمیل فرم های ویزای شینگن می باشد. بعضا دیده‌شده برخی از آژانس ها در تکمیل صحیح فرم به زبان انگلیسی مشکل دارند. که می تواند  باعث رد شدن درخواست متقاضی شود. در رابطه با جمع آوری مدارک این نکته را در نظر داشته باشید که فرم ها برای هر سفارتی می تواند متفاوت باشد. مثلا سفارت یونان مدارک را با تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه قبول می کند و سفارت آلمان اصل مدارک را رویت می کند. همینطور مسئول ویزای آژانس مربوطه می‌بایست ترجمه های متقاضی را مجدد چک کند. بخاطر اینکه ممکن ا‌ست اطلاعات اصلی متقاضی سهوا اشتباه ترجمه شد‌ه باشد.

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *