ویزای کانادا در ایران

پردیس ویزا

ویزای کانادا در ایران

برای اخذ ویزای کانادا در ایران بسته به نوع ویزای کانادا، راه های مختلفی جهت اقدام از ایران وجود دارد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که کشور کانادا سفارت یا کنسولگری در ایران ندارد و اکثر درخواست های ویزای این کشور از ایران با سیستم آنلاین و بدون نیاز به سفارت انجام می شود. فقط اینه جهت جمع آوری اطلاعات بیومتریک( انگشت نگاری ) متقاضی می بایست به کشورهای اطراف ایران جهت ارائه ی انگشت نگاری مراجعه نماید.

اقدام ویزای تخصص کانادا از ایران

لازم به ذکر است که روش اقدام ویزای تخصص فدرال و کبک کانادا از کشور ما به صورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد. به عنوان مثال: جهت اقدام برای نیروی متخصص کانادا در ابتدا می بایست مدارک توسط اداره مربوطه در کانادا معادل سازی یا ارزیابی شود که نشان دهنده ی میزان انطباق مدرک اخذ شده در ایران در مقایسه با مدارک کانادا باشد. در مرحله بعدی اقدام لازم است متقاضی مدارک و اطلاعات خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نماید.

ویزای کانادا در ایران

اخذ ویزا‌ی توریستی کانادا از ایران

جهت اخذ ویزای توریستی نیز متقاضی می بایست مدارک و اطلاعات شخصی خود را در سایت cic.gc.ca بارگذاری نمایید و به ازای هر نفر مبلغ 100 دلار کانادا بابت بررسی پرونده و 85 دلار کانادا بابت انگشت نگاری پرداخت نمایید که کلیه مراحل آن به صورت آانلاین از کشور ما قابل انجام است. جهت انگشت نگاری به دلیل عدم وجود مرکز VAC یا مرکز ویزای این کشور در ایران به کشورهای اطراف مانند ترکیه یا امارات باید مراجعه شود.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا از ایران

جهت اقدام ویزای تحصیلی این کشور از ایران می بایست در ابتدا متقاضی اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز آموزشی یا دانشگاه های معتبر کانادا نماید. جهت پذیرش تحصیلی متقاضی اخذ ویزای این کشور از ایران، لازم است مدارک خود را برای دانشگاه یا مرکز آموزشی مورد نظر ارسال نماید و پس از موافقت دانشگاه یا مرکز آموزشی هزینه ی تحصیل خود را در ترم مربوطه به حساب دانشگاه واریز نماید تا منجر به اخذ پذیرش نهایی شود. که البته برای افرادی که قصد اخذ بورسیه در مقاطع تحصیلی دکترا را دارند، نیازی به پرداخت این هزینه نیست. مرحله بعدی مرحله اخذ ویزا می باشد که متقاضی باید مدارک خود را جهت تشکیل پرونده به مرکز ویزای کانادا به صورت آنلاین از کشور ما ارائه نماید. موسسه پردیس ویزا تا پایان راه، شما متقاضیان عزیز را همراهی می کند.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا از ایران

ویزای استانی کانادا در ایران

جهت اقدام ویزاهای استانی از ایران بسته به نوع استان لازم است مدارک خود را به صورت پستی یا از طریق سیستم آنلاین استان مربوطه ارسال و پس از اخذ تائیدیه اولیه جهت سفر اکتشافی برای ویزاهای کارآفرینی اقدام نمایید. و پس از انجام آن به جهت تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق دولت فدرال کانادا اقدام نمایید. در انتها می توان به این موضوع اشاره کرد که شما با داشتن وکیل مهاجرتی در کانادا برای پرونده خود از طریق ایران می توانید پرونده استانی خود را ثبت و دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *