استرالیا

پردیس ویزا

بهترین راهی که می توانم برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کنم چیست؟

در ابتدا شرایط سنی شما تعیین میکند که شما از چه روشی میتوانید برای اخذ اقامت استرالیا اقدام نمایید. اگر بازه سنی تان بین 12 تا 17 سال است می توانید برای ویزای دانش آموزی استرالیا اقدام نمایید. که در این شرایط یکی از والدین شما می تواند به عنوان قیم همراه شما به استرالیا بیاید. البته باید تمکن مالی کافی جهت پرداخت هزینه های تحصیل در مقاطع دبیرستان و هزینه های زندگی را داشته باشید.

اگر سن شما بین 18 تا 22 سال است شانس خوبی جهت ویزای دانشجویی استرالیا به شرط داشتن مدرک زبان مورد نظر دارید. البته باید از پس هزینه های تحصیلی در مقطع لیسانس نیز برآیید. اما در نظر داشته باشید که با ویزای دانشجویی هفته ای 20 ساعت اجازه کار دارید.

برای مقاطع بالاتر مانند فوق لیسانس و دکتری با سن بالاتر هم می توان اقدام کرد. اگر به دنبال بورسیه تحصیلی هستید می بایست برای مقطع دکتری اقدام نمایید. البته لازمه اخذ بورسیه داشتن

مقالات بین المللی و رزومه تحصیلی و کاری قابل قبول است. اگر بازه سنی شما بین 20 تا 45 سال است. و می خواهید با هزینه کم به استرالیا مهاجرت کنید و سوابق کاری و تحصیلی مناسبی دارید روش نیروی متخصص استرالیا به شما پیشنهاد می شود.

البته به شرط داشتن مدرک زبان مناسب و کسب امتیاز کافی بر اساس شغل و رشته تحصیلی تان. در صورتی که سن شما بیشتر از 45 سال باشد روش های کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا به شما پیشنهاد می شود. که لازمه آن داشتن یک کسب و کار فعال، میزان دارایی و گردش مالی قابل قبول است.

اگر به دنبال ویزای توریستی استرالیا هستید، باید شرایط خاص همراه با دعوتنامه معتبر داشته باشید.لازم به ذکر است که اخذ ویزای توریستی استرالیا ریسک بالایی دارد. که بستگی به شرایط شخصی شما و قصد بازگشتتان پس از مدت اقامت دارد. اگر نیمی از فرزندانتان در استرالیا اقامت دائم دارند شما از طریق ویزای والدین استرالیا می توانید اقدام نمایید. اگر با فرد استرالیایی ازدواج کردید و یا قصد آنرا دارید نیز می توانید درخواست ویزای ازدواج استرالیا بدهید.

اگر به دنبال پناهندگی در استرالیا هستید بهتر است از قصد خود صرف نظر کنید. زیرا استرالیا دارای قوانین سخت گیرانه اقامتی است و به شدت با روش های غیر قانونی اقامتی مقابله  می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *