درباره ما

پردیس ویزا

 

پردیس ویزا

موسسه پردیس ویزا دارای مجوزهای رسمی در ایران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ی اخذ انواع ویزاهای مهاجرتی، توریستی و تحصیلی کشورهای کانادا، استرالیا و اروپا در کمترین زمان و با داشتن کارشناسان متخصص و وکلای رسمی مهاجرت آماده ارائه حرفه ای ترین خدمات تخصصی و مشاوره به متقاضیان محترم جهت یافتن بهترین مسیر قانونی برای اخذ ویزا و اقامت می باشد.

چرا پردیس ویزا را انتخاب کنیم؟

موسسه پردیس ویزا با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت در زمینه مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به کانادا، اخذ ویزای شینگن و .. دارای بیش از هزاران پرونده موفق می باشد.

در این موسسه شما می توانید در زمینه اخذ ویزای 188 استرالیا، ویزای تخصص استرالیا یا ویزای اسکیل ورکر استرالیا، ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی کانادا، ویزای کارآفرینی کانادا، ویزای شینگن توریستی، ویزای دانشجویی، جاب آفر و … از مشاوره های تخصصی و رایگان پردیس ویزا بهره مند شوید.

ویزا چیست؟

اخذ ویزای کشورها، اخذ یک مجوز رسمی بوده که به شخص این امکان را می دهد تا وی به طور قانونی وارد کشور خارجی شود.  ویزا به طور معمول در گذرنامه دارنده، مهر می گردد. انواع مختلفی ویزا وجود دارد که هرکدام در کشور میزبان دارای حقوق و شرایط متغیری می باشد.

ویزاها انواع مختلفی دارند که شامل ویزای کارآفرینی، ویزای دانشجویی و ویزای تحصیلی، ویزای تخصص و کاریابی، ویزای سرمایه‌گذاری (مثل ثبت شرکت و خرید ملک)، ازدواج یا تولد و انواع دیگر هستند. در این سایت ما به معرفی انواع ویزاها می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *