کانادا را تجربه کنید!

کانادا را تجربه کنید!

کانادا را تجربه کنید!

کانادا را تجربه کنید! شما می‌توانید یک عمر برای کاوش در شهرهای کانادا، پارک های ملی، دریاچه ها، سواحل اقیانوس ها و کوه ها صرف کنیدو از هر دقیقه ی آن لذت ببرید. در واقع، کانادا دومین کشور بزرگ جهان است. همه آنچه کانادا به دانشجویان و توریستها و گردشگران ارائه می‌دهد را کشف کنید و فراموش نکنید چیزهای  زیادی برای دیدن و انجام دادن پیدا خواهید کرد. دیدنی های کانادا بی پایان هستند.

شناخت کانادا

در چند ماه اول شما می‌توانید  مردم ، زبان ها، فرهنگ ها، غذا، آب و هوا و خیلی چیزهای بیشتری را در مورد کانادا بشناسید. این یک فرصت هیجان انگیز برای شماست و به زودی خواهید آموخت که کانادا یک مکان امن برای زندگی، کار و مسافرت  به شما پیشنهاد می‌دهد.

مردم و اماکنی که با آن روبرو هستید، زندگی شما را در اینجا شکل می‌دهند. دانش آموزان بین المللی در کانادا از زیبایی 4 فصل آن شگفت زده هستند. تابستان، پاییز، زمستان و بهار هر کدام بسیار متمایز هستند و هر کدام فعالیت های تفریحی مخصوص به خود را دارد.

  در تابستان، شما می‌توانید در یکی ازصدهادریاچه های کانادا قایقرانی، شنا در اقیانوس و  والیبال  ساحلی را تجربه کنید. همچنینن تابستان  فصل عالی برای بازدید از کانادابه حساب می‌آید.  به عنوان یک توریست ،لذت بردن از نور خورشید در یک پاسیو رستوران در شهر مورد علاقه خود شگفت انگیز است.

کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

    در طول پاییز، شما گردش در اطراف  شهر را برای دیدن شکوه  برگ های پاییزی  ، کوهنوردی  و یا راه رفتن در جنگل را در یک روز باهوای معتدل دوست خواهید داشت . همچنین زمان خوبی برای کشف جنب و جوش  شهرهای بزرگ و شهرهای تاریخی کانادا است.

کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

 

    هنگامی که زمستان می‌آید، وقت آن رسیده است تا لوازم برف بازی خود را برداشته و به برخی از مراکز سرگرمی های کانادایی بپیوندید. شما می‌توانید اسکی یا اسنوبورد یاد بگیرید، یک آدم برفی بسازید، با دوستان خود برف بازی کنید و یا از صدای آرام بخش راه رفتن در جنگل در زمستان لذت ببرید.
کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

    بهار زمانی برای تجدید حیات طبیعت در کاناداست، مثل پرندگانی که از جنوب باز می‌گردند و گلها گه در باغ ها شکوفا می‌شوند. این فصل فصل  “شیرین”  نیز هست. کشف نحوه جمع آوری شیره و جوشاندن آن برای ساختن  شربت افرا می‌تواند شما را سرگرم کند.

کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

 

بهترین قسمت کشف زیبایی های بهار؟ خوردن تافی افرای  داغ ریخته شده بر روی برف است.

همه ساله کانادایی هایی که در مدرسه و در محل کار می‌بینید شما را  با گرما ی خود  تحت تاثیر قرار می‌دهند.

حقایقی کوتاه در مورد کانادا

 

     36.3 میلیون نفر

     250 ریشه های قومی

     6.4 میلیون نفر به یک زبان مهاجرتی صحبت می‌کنند

     60+ زبان بومی

     10 استان و 3 قلمرو

     243000 کیلومتر خط ساحلی – طولانی ترین در جهان

     3 اقیانوس

 

فرهنگ کانادایی تلفیقی از تمام فرهنگ های دنیا

فرهنگ کانادایی شامل  آداب و رسوم مردم و فرهنگ ها از سراسر جهان است. کانادا به عنوان یکی از جوامع بزرگ چند فرهنگی جهان شناخته شده است  وبه این تمایز افتخار می‌کند.

 

کانادا از مردم  هر منطقه ای از جهان  استقبال می‌کند. قانون ملی حقوق بشر کانادا تبعیض بر اساس نژاد، جنسیت، ناتوانی و گرایش جنسی را ممنوع می‌کند. هر استان و قلمرو کانادا نیز کد حقوق بشر خود را دارد.

 

کانادایی‌ها مردم عاطفی هستند. این به این معنی است که آنها در مورد حقوق مردم در محل کار، در سیستم دادگاه، در دموکراسی و خانه هایشان اهمیت می‌دهند. حقوق زنان به همان اندازه مهم است.

 

تعهد آنها به برابری نژادی ، کانادا را به عنوان مقصد برای دانشجویان و مهاجران بین المللی تبدیل می‌کند. کانادا در حال حاضر به عنوان # 1 بهترین کشور در جهان برای کیفیت زندگی رتبه گذاری شده است.

تخفیف برای دانشجویان بین المللی

کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

 

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، شما می‌توانید به تخفیف های سفر برای دانش آموزان دسترسی پیدا کنید. بنابراین آماده باشید تا کانادا را تجربه کنید و پولتان را صرفه جویی کنید! رستوران ها، هتل ها، خطوط هوایی، قطارها و سایر ارائه دهندگان خدمات مسافرتی قیمت های پایین را برای دانش آموزان ارائه می‌دهند. برای دریافت تخفیف، یک کارت شناسایی معتبر دانشجویی نیاز  خواهید داشت. ما همچنین کارت شناسایی دانشجویان را برای مزایای اضافی توصیه می‌کنیم.

شیرجه ی خرس قطبی!

 آیا می‌توانید حدس بزنید که برخی از کانادایی ها دوست دارند سال نو را چگونه جشن بگیرند؟ این ممکن است شما را متعجب کند، اما آنها دوست دارند شروع یک سال جدید را با شرکت درشیرجه خرس قطبی جشن بگیرند. نگران نباشید آنها واقعا با خرس های قطبی شنا نمی‌کنند، اما یک سوراخ بزرگ را در یخ ایجاد کرده و شنامی‌کنند! به نظر دیوانگی می‌رسد ، اما هیجان انگیز است. اگرمی‌خواهید به آنها بپیوندید، پارکای خود را (کت بزرگ با کلاه) همراهتان بیاورید،در اینصورت پس از شنا در آب منجمد، می‌توانید گرم شوید. این نیز  یک راه عالی دیگربرای تجربه کانادا است.

 

کانادا را تجربه کنید!
کانادا را تجربه کنید!

 

جهت اطلاعات بیشتر از شرایط زندگی در کانادا با مشاوران پردیس ویزا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا