کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا

مهمترین بخش بعد از مهاجرت به استرالیا کاریابی در استرالیا است. بزرگترین مشکل شما در پیدا کردن کار در استرالیا زبان انگلیسی است. هرچه زبان را روانتر صحبت کنید احتمال یافتن کار مناسب تری دارید. مشکل دیگر نداشتن سابقه کار در استرالیاست چون سوابق کشور دیگری را زیاد اهمیت نمیدهند.در مجموع کار فراوان است فقط اندکی دوندگی میخواهد.باید دائما رزومه و سوابق خود را در سایتهای اصلی کاریابی استرالیا بگذارید و روزنامه شنبه صبح را بدقت زیر و رو کنید. اسم این سایتها و روزنامه را در زیر آورده ایم. ثبت نام در این سایتها رایگان و قیمت روزنامه ۲ دلار و نیم است. به محض استقرار باید از طریق اینتر نت مشغول به کاریابی شوید.ممکن است در ابتدا کار مرتبط با رشته تان را نیابید ولی نا امید نشوید. ولی در کل پایین ترین نوع کار هم درآمدش ۲ برابر هزینه اجاره خانه شما هست.
http://seek.com.au
http://www.careerone.com.au
http://jobs.com.au
http://mycareer.com.au

 

جستجوی کار

به نقل از مهاجر استراليا یکی از مهمترین ترین قسمتهای مهاجرت پیدا کردن کار مناسب میباشد. برای این موضوع راه های مختلفی وجود دارد :
۱.موسسات کار یابی که اگر ویزای 
PRداشته باشید میتوانید با مراجعه به آنها و ثبت نام و ارائه گزارش از نوع فعالیتها و تخصص خود روی کمک آنها حساب باز کنید که یکی از فعالترین آنها که سر تاسر استرالیا فعالیت میکند را میتوانید در آدرس http://www.ames.net.au پیدا کنید در ضمن این AMESبا AMES که در زمینه language فعالیت میکند متفاوت است.
۲.از طریق سرچ در سایت 
http://www.jobsearch.com.au که اطلا عات خوبی میتوانید پیدا کنید.
۳.از طریق راهنمایی دوستان و اشنایانی که به محیط و موقعیتهای محلی آشنایی کافی دارند.
۴.از طریق مراجعه مستقیم به صاحبان مشاغل که اونها را می توانید در 
yellow pageها یا white page ها پیدا کنید با مراجعه به سایت http://www.whitepage.net.au میتوانید بدون نیاز به بودن در استرالیا به آدرسها و تلفن های آنها دسترسی پیدا کنید .

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان سایت را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا