ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا

متقاضی می داند که مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری روشی مطمئن و مناسب است. شاغلان، کارآفرینان، تاجران یا افراد دارای سوابق عالی در زمینه‌ مدیریت می توانند برای ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام نمایند.

کشور استرالیا گزینه های مختلفی را برای متقاضیان مهاجرت از طریق ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری ارائه می دهد. این ویزا به شرایط افراد و ( ساب کلاس 188 و 888) می تواند دائم یا موقت ( با قابلیت تبدیل شدن به دائم) باشد.

ویزای موقت 5 ساله 188 قابل تبدیل به اقامت دائم ( ویزای 888 ) می باشد. ویزای 188 استرالیا شامل پنج زیرگروه است.

سرمایه گذارانی که تاثیر خوبی در اقتصاد دارند با این نوع ویزا؛ مهاجرت، و در استرالیا زندگی و کار می کنند.

ویزای کارآفرینی استرالیا

پنج گروه ویزای کارآفرینی استرالیا عبارتند از:

  • ویزای نوآوری در کسب و کار (Business Innovation):

این ویزا برای افرادی است که سابقه موفقی در کسب و کار دارند. افرادی که می توانند تجارت خود و یا تجارت جدیدی را در استرالیا راه اندازی و توسعه دهند. متقاضیان باید از طرف دولت و یا یکی از ایالت های استرالیا تایید شوند.

  • ویزای سرمایه گذاری (Investor Stream):

در این روش متقاضی باید حداقل مبلغ 2.5 میلیون دلار در استرالیا سرمایه گذاری کند. متقاضی می تواند در یکی از ایالت های استرالیا کار خود را حداقل به مدت 5 سال ادامه دهد. متقاضیان باید از سوی دولت یا یکی از ایالت‌های استرالیا تایید شوند.

  • ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream):

در این روش متقاضی حداقل 5 میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری می کند. متقاضی فعالیت سرمایه گذاری و کسب و کار خود را در استرالیا ادامه می دهد. البته ایالت استرالیا یا کمیسیون تجارت و سرمایه‌گذاری (Austrade) به نمایندگی از دولت باید متقاضی را تأیید نماید.

  • ویزای استارتاپ (Startup):

ویزای استارتاپ استرالیا یک ویزای 5 ساله است جهت افر ادی که ایده جدیدی در زمینه تجاری سازی یک محصول یا خدمات دارند و یا اینکه قصد گسترش و توسعه یک کسب و کار را در استرالیا دارند. این فعالیت ها نمی تواند در زمینه ملکی، کاریابی یا خرید یک شرکت موجود دراسترالیا باشد. داشتن آیلتس حداقل 6 در هر مهارت در این روش الزامی است.

 

جهت آگاهی از امتیازبندی ویزای 188 استرالیا کلیک نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مهاجرتی پردیس ویزا، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

2 نظر برای “ویزای کارآفرینی استرالیا

    1. سلام. وقت بخیر
      برای ویزای نوآوری کسب و کار و همچنین سرمایه گذاری حداکثر سن تا 55 سال مورد قبول است البته بعضی ایالت های کم جمعیت می توانند به شرط مناسب بودن شرایط متقاضی محدودیت سنی را نادیده بگیرند. داشتن مدرک زبان انگلیسی اجباری نیست. البته در آخر پرونده در سطح میانگین آیلتس 4.5 مورد نیاز است و یا در صورتی که متقاضی مدرک زبان نداشته باشد هزینه دوره های زبان در استرالیا را پرداخت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا