وقت سفارت شینگن

وقت سفارت ویزای شینگن

 وقت سفارت شینگن

وقت سفارت شینگن اولین مرحله پروسه اخذ ویزای شینگن است. متقاضیان عزیزی که با نحوه گرفتن وقت سفارت آشنایی کافی نداشته و یا به علت مشغله زمان کافی جهت پیگیری این مورد را ندارند می توانند از خدمات ما استفاده نمایند. تعیین وقت سفارت شینگن برای ایرانیان تنها یک راه دارد و آن هم بصورت آنلاین خواهد بود. البته اتباع بسیاری دیگر از کشورها بدون نیاز به وقت برای ویزا به یکی از کنسولگری‌های کشورهای اروپایی مراجعه کرده و درخواست ویزا می‌دهند، اما برای اتباع ایرانی وقت سفارت برای اکثر کشورهای حوزه شینگن تنها از یک طریق آن هم مراجعه به وب سایت VFS Global امکان‌پذیر است. باید کشوری که می‌خواهید از طریق آن برای ویزای شینگن تعیین وقت کنید را انتخاب کرده و مراحل اخذ وقت آنلاین را طی نمایید.

مدت زمان لازم برای اخذ وقت سفارت های حوزه شینگن

طبق اعلام وب سایت رسمی شینگن هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان لازم برای تعیین وقت وجود ندارد. بسته به سفارتی که از آن اقدام می‌کنید، زمانی که برای تعیین وقت درخواست داده‌اید (سیزین‌های مسافرتی و یا پیش از زمان آغاز ترم‌های دانشجویی) و برخی موارد دیگر، مدت زمان لازم برای تعیین وقت برای اخذ ویزا متغیر خواهد بود.

توصیه ما به متقاضیان ویزای شینگن این است که حد اقل ۶ هفته پیش از تاریخ سفر خود برای تعیین وقت از بخش ویزای کشور مدنظر اقدام کنند، زیرا بعضا شاهد این بوده‌ایم که روند تعیین وقت و بررسی مدارک برای ویزای شینگن بیش از یک ماه نیز بطول انجامیده است.

نکته مهم دیگری که می‌بایست به آن اشاره شود این است که حتما پیش از اقدام برای تعیین وقت سفارت، مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن را تهیه و تکمیل کنید زیرا برای مثال ترجمه آلمانی مدارک متقاضیی برای سفارت اتریش خود به تنهایی ۲ هفته بطول خواهد انجامید.

وقت سفارت شینگن

 

– وقت سفارت ایتالیا

 

 – وقت سفارت آلمان

 

– وقت سفارت فرانسه

 

– وقت سفارت یونان

 

– وقت سفارت لهستان

 

– وقت سفارت هلند

 

– وقت سفارت پرتغال

 

 – وقت سفارت اسپانیا

 

– وقت سفارت اتریش

 

– وقت سفارت سوئد

 

وقت سفارت بلژیک 

 

وقت سفارت مجارستان 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا