وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت  ایتالیا:

وقت سفارت ایتالیا می‌بایست از سایت دفتر نمایندگی سفارت ایتالیا اخذ گردد. کشور ایتالیا با جاذبه های گردشگری فراوان مقصدی ایده آل برای سفر است. از آنجایی  که کشور ایتالیا عضو اتحادیه شنگن می‌باشد  برای سفر به این کشور نیاز به اخذ ویزای شینگن است و روند اخذ و مدارک مورد نیاز مخصوص به خود را دارد. جهت اخذ ویزای شینگن ایتالیا نیاز به اخذ وقت سفارت می‌باشد. نبود مدارک کافی و مورد نیاز امکان گرفتن این ویزا را مشکل و حتی غیر ممکن می‌سازد. بنابراین برای اخذ این ویزا نیاز به برنامه ریزی و نظارت دقیق می‌باشد که شرکت پردیس ویزا با دارا بودن کارشناسانی مجرب شما را در این امر یاری می‌کنند.

انواع وقت سفارت ایتالیا:

  • وقت سفارت عادی
  • وقت سفارت VIP

یکی از مراحل دریافت ویزای ایتالیا دریافت وقت سفارت است در واقع وقت سفارت، وقت مصاحبه ویزای ایتالیا محسوب می­‌شود و به منظور مصاحبه با متقاضی اخذ ویزا، بررسی شرایط وی و مشخص نمودن هدف ایشان از سفر به ایتالیا انجام می­‌شود. وقت معمولی سفارت معمولا بین 30 تا 45 روز زمان می­‌برد اما وقت فوری ایتالیا حدودا 3 روز الی یک هفته امکان مصاحبه با افسر کنسولی را صادر می‌­نماید. وقت سفارت تضمینی به مسافر اطمینان می­‌دهد که در چه تاریخ و یا بازه زمانی ای به سفارت مراجعه نماید.

نحوه دریافت وقت سفارت ایتالیا

جهت دریافت وقت سفارت ، پرتال مربوطه به وقت سفارت در ساعت معینی باز شده و بدین ترتیب اجازه دریافت وقت سفارت را به مسافرین می‌­دهد، متقاضی تنها در مدت زمان 30 ثانیه فرصت دارد که وقت سفارت را تنظیم نماید در غیر اینصورت باید منتظر روزهای بعدی باشد. دریافت وقت سفارت از طریق کارگزاری راحت تر می‌­باشد. وقت سفارت ایتالیا در دو نوع معمولی و ویژه ارائه می‌­شود و تفاوتی در بین بررسی مدارک این دو نوع وقت سفارت وجود ندارد. متقاضی لازم است که جهت وقت سفارت وارد سایت CKGS شده سپس بر روی منوی تعیین وقت ملاقات کلیک نماید. لازم است که حتما مشخص شود که آیا متقاضی تنها است و یا اینکه با خانواده سفر می‌­نماید. و باید اطلاعات زیر را وارد نماید. (نکته حائز اهمیت این است که لازم است اطلاعات صحیح وارد شوند در غیر این صورت متقاضی مجاز به ورود به دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا نمی­‌باشد.)

هدف از سفر به ایتالیا

نام و نام خانوادگی

جنسیت

تاریخ تولد

محل تولد

کشور محل تولد / کشور محل اقامت / ملیت اصلی

وضعیت تاهل

شماره پاسپورت

تاریخ صدور / انقضاء پاسپورت

صادر کننده پاسپورت

استان / شهر / آدرس / کدپستی محل سکونت

آدرس ایمیل معتبر

شماره تماس (که برای تائید وقت به آن پیامک ارسال می‌شود)

تعداد دفعاتی که قصد دارید وارد ایتالیا شوید

کل مدت زمانی که در ایتالیا اقامت دارید

تاریخ مورد نظر برای سفر

وقت سفارت ایتالیا

چه مدارکی جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا لازم است؟

  1. فرم درخواست ویزای ایتالیا
  2. پرینت وقت سفارت
  3. پاسپورت متقاضی
  4. دو قطعه عکس
  5. رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل
  6. ترجمه اصل و کلیه مدارک شخصی
  7. بیمه مسافرتی
  8. پرداختی سفارت ایتالیا

متقاضیان عزیزی که با نحوه گرفتن وقت سفارت آشنایی کافی نداشته و یا به علت مشغله زمان کافی جهت پیگیری اخذ وقت سفارت را ندارند می‌توانند از خدمات ما جهت اخذ وقت استفاده نمایند.

دانلود فرم در خواست ویزای شینگن سفارت ایتالیا

جهت اطلاع بیشتر از وقت سفارت باما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا