ورود والدین به خاک کانادا از طریق فرزندان

ورود والدین به خاک کانادا از طریق فرزندان

ورود والدین به خاک کانادا از طریق فرزندان

در این مقاله پاسخگو سوالات بسیاری از متقاضیان هستیم درباره چگونگی ورود والدین به کانادا از طریق فرزندان.

افرادی که دارای اقامت دائم و یا پاسپورت کشور کانادا هستند. می‌توانند پدر و مادر خود را به شرط ساپورت کامل. وارد آن کشور کنند. ورود والدین به خاک کانادا از طریق فرزندان معمولا به چند حالت امکانپذیر است.

در صورتی که در کانادا هستید و می خواهید برای والدین خود اقامت بگیرید با مشاورین ما در تماس باشید.

برای این موضوع دو راه حل وجود دارد:

راه حل اول:

فرد می‌تواند برای پدر و مادر خود تقاضای ویزای توریستی در دو نوع مولتی 5 ساله و یا سوپر ویزای 10 ساله دهد. با ویزای مولتی 5 ساله والدین این امکان را می‌یابند که 6 ماه در خاک کانادا در کنار فرزندان خود اقامت داشته باشند. بعد از 6 ماه با یک خروج و ورود مجدد، 6 ماه دیگر در این کشور می مانند. در صورت درخواست سوپرویزای 10 ساله، والدین می‌توانند با هر بار ورود 2 سال مستمر را در نزد فرزندان حضور داشته باشند.

ورود والدین به کانادا از طریق فرزند

راه حل دوم:

می‌توان برای والدین درخواست اسپانسرشیپ داد. افراد پس از دریافت کارت اقامت دائم و یا پاسپورت کشور کانادا می‌توانند در سامانه مهاجرت درخواست اسپانسرشیپ خود را ثبت کنند. در سال های گذشته به صورت رندوم تعدادی از درخواست ها در سال پذیرفته می‌شد.

اگر در سال اول پذیرش انجام نمی‌شد می‌توانست درخواست مجدد برای سال بعد داده شود. در این روش والدین اقامت دائم کشور کانادا را کسب می‌کنند.

اما این برنامه برای والدین و پدربزرگ‌ و مادربزرگ ها که از اول فوریه سال ۲۰۱۹ بازگشایی می‌شود. تغییر کرده. و دیگر انتخاب به صورت رندوم انجام نمی‌شود. و الویت با کسانی است که. زودتر ثبت نام‌کنند. در این برنامه تعداد ۲۰۰۰۰ نفر می‌توانند اقامت دائم کانادا را بدست آورند.  

 جهت اطلاعات بیشتر از شرایط ویزای والدین کانادا با مشاوران پردیس ویزا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا