فرصت های دانشجویان در آلمان

فرصت های دانشجویی در آلمان

اجازه کار دانشجویان در آلمان:

یکی از فرصت های ارزنده دانشجویان در آلمان این است که دارندگان اقامت دانشجویی در آلمان اجازه دارند به مدت ۲۰ ساعت در هفته یا ۹۶۰ ساعت در سال کار کنند.

فرصت های بعد از تحصیل:

فرصت های دانشجویان در آلمان که پس از تحصیل می تواند داشته باشند این است که پس از پایان دوره تحصیل در آلمان به متقاضی ویزای یک سال جستجوی کار داده می‌شود. در صورت استخدام و مشغول شدن به کار به مدت ۵ سال متوالی متقاضی می‌تواند مستقیماً درخواست پاسپورت آلمانی‌ نمایید.

فارغ التحصیلان دانشگاه های آلمان همواره شانس بالایی در یافتن موقعیت های شغلی مناسب در سر تا سر دنیا داشته اند. و کمتر کسی می‌تواند با یک فارغ التحصیل دانشگا های آلمان بر سر یافتن شغلی مناسب رقابت کند. از آن طرف خود آلمان همیشه یکی از محبوب ترین و گسترده ترین بازارهای کاری جهان به حساب می‌آید که دلیل آن داشتن یک سیستم آموزشی ممتاز می‌باشد.

هزینه‌های زندگی‌ در آلمان به نسبت مخارج شخصی‌ متفاوت است. به طور معمول میانگین مخارج زندگی‌ در آلمان ماهیانه مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو می‌باشد.

پاره ای از مخارج در آلمان به صورت زیر می‌باشد:

پس از دانستن فرصت های دانشجویان در آلمان بهتر است کمی در مورد هزینه ها هم بدانید:

• هزینه مسکن در آلمان به نسبت مکان و نوع آن بین ۱۸۰ تا ۲۸۰ یورو می‌باشد.

• هزینه بیمه به صورت سالیانه مبلغ ۷۰ یورو می‌باشد.

• مابقی مخارج شامل هزینه مایحتاج زندگی‌ ماهیانه ۳۵۰ یورو می‌باشد.

• توجه داشته باشید که هزینه رفت و آمد بین شهری در آلمان با پرداخت هزینه بلیط شش ماه برای شما مجانی‌ خواهد بود که مبلغ آن بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو می‌باشد.

در صورت تمایل برای اقدام از طریق ویزای تحصیلی آلمان با مشاورین ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا