دلایل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا

10 دلیل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا

دلایل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا

 هر روزه تعدادی از پرونده های مهاجرتی کانادا به دلایل مختلفی رد می‌شود و در نتیجه شخص شانس اقامت دائم این کشور پیشرفته را از دست می‌دهد. اما چگونه رد پرونده از سوی اداره مهاجرت کاناد اتفاق می‌افتد؟ دلایل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا شامل موارد متعددی می تواند باشد که برای بررسی دلیل آن می توانید با تیم پردیس ویزا در تماس باشید

به منظور مهاجرت به کانادا، متقاضیان باید دارای شرایط خاصی باشند. این الزامات بسیار مهم هستند و باید در درخواست متقاضی برای جلوگیری از رد مهاجرت مورد توجه و لحاظ قرار گیرند. الزامات تصادفی نیستند و در قانون، مقررات و سیاست مهاجرت کانادا تنظیم شده اند.

در ادامه به درخواست مهاجرت سوالات متعددی را مطرح می‌کند و متقاضیان باید مدارک مختلفی را ارائه دهند تا شانس خود را برای داشتن یک برنامه مهاجرت موفق و جلوگیری از رد درخواست افزایش دهند.

اما به یاد داشته باشید که این موارد مشکلات مکرر در رد درخواست می‌باشد. رفع این موارد صرفا منجر به موفقیت پرونده شما نخواهد شد و آن را تضمین نمی‌کند. موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که باعث رد پرونده خواهد شد که از سیستم مشخصی برخوردار نیستند.

 

مواردی که بتواند منجر تهدید امنیت کانادا شود:

 

اگر دلیلی مبنی بر تهدید و آسیب به امنیت کشور کانادا وجود داشته باشد تا زمانی که ثابت شود که شما خطر امنیتی نیستید احتمال رد پرونده مهاجرتی شما وجود خواهد داشت.

 

دلایل مالی:

 

یکی از مهمترین دلایل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا مسائل مالی است. اگر از امکانات مالی کافی برای اقامت در کانادا برخوردار نیستید درخواست شما برای  مهاجرت به کانا رد خواهد شد.

 

دلایل جنایی یا سوء پیشینه:

 

افرادی که پرونده های جنایی دارند شانس قبولی پرونده مهاجری آنان بسیار پایین است. البته توجه داشته باشید که همه اتهامات جنایی منجر به رد مهاجرت نخواهند شد. اگر کسی در یک کشور دیگر جرمی مرتکب شده باشد که در کانادا جرم محسوب نشود ، درخواست آنها برای مهاجرت به کانادا ممکن است موفق آمیز باشد.

 

    نقض حقوق بشر:

 

اگر هر یک از اسناد شما نشان دهد که به هر دلیلی ناقض حقوق بشر بوده اید  درخواست شما رد خواهد شد.

 

دلایل رد پرونده مهاجرتی

  فرم ها

 

افرادی که از کشور های خاص قصد مهاجرت دارند نیاز به پر کردن فرم‌های اضافی و تکمیلی ندارند و فقط باید فرم‌های مربوطه و اطلاعات مناسب تکمیل شود و عکس مناسب تهیه شود در غیر این صورت پرونده شما رد خواهد شد.

 

  پرداخت نادرست هزینه ها:

 

همیشه هزینه ها را درست و صحیح و از طریق کانال مناسب پرداخت کنید. بسیاری از پرونده های مهاجرتی کانادا به دلیل پرداخت نادرست هزینه ها رد می‌شود و انجام درست آن آسان ترین راه برای اجتناب از این امر است.

 

    امضا نکردن فرم‌های مهاجرت:

همیشه مطمئن شوید که تمامی فرم‌ها دارای امضای مناسب در جای صحیح خود است. این فرم‌ها ممکن است کمی گمراه کننده باشد و مشاوره با کارشناسان مجرب پردیس ویزا به شما این اطمینان را می‌دهد که تمامی موارد و امضا ها به درستی و در جای مناسب قرار دارد و احتمال رد درخواست به این دلیل را به صفر می‌رساند.

  ارائه بیش از حد مدارک:

فقط اسناد دقیقی که اداره مهاجرت به آن ها نیاز دارد را فراهم کنید. فرم‌ها و اسناد اضافی ممکن است باعت به تاخیر افتادن و حتی رد پرونده شما شود.

اطلاعات نادرست ( چه عمدی یا غیر عمدی ):

 ارائه اطلاعات نادرست و گمراه کننده بسیار جدی گرفته می‌شود و منجر به رد پرونده شما خواهد شد. هرگز اطلاعات دروغ ارائه ندهید و چیزی را پنهان نکنید که می‌تواند منجر به ممنوعیت دو ساله ورود به کشور کانادا یا زندان  می‌گردد.

  درخواست مهاجرت نامشخص و ناخوانا

اگر افسر و مقامات اداره مهاجرت نتوانند درخواست را بخوانند به احتمال قوی درخواست شما رد خواهد شد. بنابراین به جای استفاده از فرم‌‎های دستی بهتر است از برنامه کامپیوتری جهت پر کردن اطلاعات و پیشگیری از رد درخواست استفاده شود.

شانس موفقیت درخواست شما جهت مهاجرت به کانادا با پیروی از این موارد بیشتر خواهد شد. با این حال این برنامه ها پیچیده و گمراه کننده هستند. بسیاری از افراد برای پیشگیری از رد درخواست خود آن را پر نمی‌کنند. و از افراد مجرب و با سابقه در این امر مشاوره و کمک می‌گیرند. سازمان مهاجرتی پردیس ویزا برای موفقیت و پیشگیری از رد پرونده  شما از آغاز تا پایان راه در کنار شما خواهد بود .

 

جهت اطلاعات بیشتر بررسی شرایط و ارائه راهکار مناسب جهت اخذ اقامت کانادا با مشاوران پردیس ویزا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا