تاثیر خرید خانه یا بیزینس بر مهاجرت کانادا

تاثیر خرید خانه یا بیزینس بر مهاجرت کانادا

 آیا خرید خانه یا خرید یک بیزنس در کانادا روند مهاجرت به این کشور را آسان می‌کند؟

در این متن تاثیر خرید خانه یا بیزینس بر مهاجرت کانادا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. خرید خانه مستقیماً شانس شما را برای ورود به کانادا بالا نمی‌برد. اگرچه قطعاً خرید خانه نشان دهنده ی داشتن ارتباط با کانادا است. و ملک شما به عنوان بخشی از سرمایه تان محسوب می‌شود. اما صرف داشتن خانه در کانادا کمکی به روند مهاجرتتان نخواهد کرد.

اما خرید یک بیزنس در صورت داشتن اجازه کار موقت می‌تواند روند مهاجرت را تسریع کند. توجه داشته باشید که خریدن یک بیزنس باید بخشی از یک استراتژی مهاجرتی باشد. یعنی همراه با سایر معیارهای لازم جهت اخذ پذیرش ویزای مهاجرتی باشد. مانند مجموع سرمایه و دارایی، بر روند عملکرد بیزنس و سابقه ی داشتن بیزنس های پیشین. تمام این موارد باید پیش از خرید هر نوع بیزنس توسط استانداری و یا دپارتمان مهاجرت فدرال بررسی و تایید شوند.

تاثیر خرید خانه یا بیزینس بر مهاجرت کانادا در صورتی که هدفمند نباشد منجر به اقامت شما در کشور کانادا نخواهد شد.

تاثیر خرید خانه یا بیزنس در کانادا

آیا می‌توانم به عنوان یک غیرکانادایی وام مسکن بگیرم؟

بله. موسسات مالی اغلب از شما می‌خواهند معرفی نامه ای از تسهیلات بانکی که قبلاً در کشور خود دریافت کرده اید ارائه دهید. درآمدی که در کشورتان داشته اید نیز بررسی و تایید خواهد شد. همچنین موسسات مالی ممکن است در مقایسه با شهروندان کانادایی، از شما بخواهند درصد بالاتری از مبلغ خرید را به عنوان پیش پرداخت بدهید.

جهت اطلاعات بیشتر از شرایط مهاجرت به کانادا با مشاوران پردیس ویزا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا