انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS)

انجمن کامپیوتر استرالیا

انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS)

درفرآیند ارزیابی انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) فناوری اطلاعات استرالیا در حقیقت این مسئله بررسی و ارزیابی می شود. که آیا تحصیلات و سابقه کاری شما در سطح حرفه ای ICT هستند یا خیر. و همچنین با شرایط و اولویتهای استاندارد طبقه بندی مشاغل استرالیا (ANZSCO) جهت اهداف مهاجرتی کاملا مرتبط است یا خیر. در مجموع کلیه متقاضیان ویزای نیروی متخصص استرالیا که رشته های مرتبط با کامپیوتر سابقه کار دارند در این سازمان ارزیابی می‌شوند.

ابتدا تحصیلات دانشگاهی شما ارزیابی می شود. تا میزان تطابق آن با چارچوب ملی صلاحیت کار استرالیا (AQF) که بر اساس استانداردهای آموزش ملی این کشور است، تعیین شود.

پس از آن واحدهای درسی گذرانده ارزیابی می شود. تا محتوای حرفه ای ICT در آموزشهای دانشگاهی شما تعیین شود. هرواحد درسی ارزیابی می شود تا مشخص شود با واحدهای درسی حرفه ای ICT مطابقت دارد یاخیر.

نتیجه ارزیابی تعیین می کند که تحصیلات شما واجد شرایط حداقلی یا حداکثری است. یا محتوای درسی که در زمینه ICT گذرانده اید مناسب است یا خیر.

سومین موردی که ارزیابی می شود درصد واحدهای درسی است. که کاملا مربوط به شغل نامزد شده است. که این شغل جزء سند استاندارد طبقه بندی مشاغل استرالیا است. و مرجع این سند اداره آمار استرالیا و استاندارد طبقه بندی مشاغل نیوزیلند و استرالیا است.

پس از اتمام فرآیند ارزیابی تحصیلات شما، فرآیند ارزیابی به سراغ سابقه کاری مرتبط می رود. تا مشخص شود چقدر تجربه کاری نیاز دارید. تا ملاک مناسبی کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا