اعلام پناهندگی و تاثیر منفی آن بر صدور ویزا

اعلام پناهندگی و تاثیر منفی آن بر صدور ویزا

اعلام پناهندگی و تاثیر منفی آن بر صدور ویزا

این روزها اخذ ویزای دانش آموزی برای مقطع ابتدایی دشوار شده است. همچنین پروسه اخذ ویزا توریستی کانادا برای بسیاری از ایرانی ها طولانی تر از گذشته گردیده است. در این متن به اعلام پناهندگی و تاثیر منفی آن بر صدور ویزا خواهیم پرداخت. جهت اقدام برای ویزاهای قانونی با ما در تماس باشید.

حتما تاکنون از خود پرسیده اید که دلیل این تأخیرات و یا ریجکتی های زیاد چه می‌تواند باشد؟

جالب است بدانید یکی از دلایل عمده آن تقاضای پناهندگی دوستانی است که با ویزای ویزیتوری به کانادا می‌آیند. و یا به بهانه تحصیل فرزند، خود را به کانادا می‌رسانند.

تاثیرات منفی پناهندگی

در تبلیغات بعضی از شرکت های سودجو به دفعات دیده شده که گفته می‌شود “چنانچه شما خود را به کانادا برسانید دیگر کار تمام است”. طبق اطلاعات دریافتی، متاسفانه بسیاری از ایرانی هایی که از طریق ویزای دانش آموزی فرزند خردسالشان به کانادا آمده اند اعلام پناهندگی کرده اند. و این موضوع باعث گردیده اعتماد اداره مهاجرت از این گروه سلب شود.

اداره مهاجرت آمار همه چیز را دارد. و تمامی اطلاعات به شکل دقیق در این اداره ثبت می‌گردد. لذا هنگامی که برای گروهی “پناهندگی” به عنوان یکی از روش های مهاجرتی تعریف می‌شود، بلافاصله سعی می‌شود در اخذ ویزا تجدید نظر به عمل بیاید.

متاسفانه این رفتارها که روزانه نیز در حال افزایش است ابتدا لطمه به اعتبار خودمان می زند. و سپس لطمه به آنهایی می‌زند که برای مهاجرت قانونی سالها تلاش کرده اند و یا واقعا قصد دارند فرزند خود را برای تحصیل به کانادا بفرستند.

جهت اطلاعات بیشتر از شرایط اخذ قانونی ویزا با مشاوران پردیس ویزا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پردیس ویزا